Smuteční kytice

Zvolte vhodné smuteční kytice a dodáte poslednímu rozloučení na noblese. Stejně tak mohou smuteční kytice vyjádřit vztah k zemřelému a jsou považovány za projev díků. Nemusíte nutně objednávat vlastní věnec nebo smuteční vazbu obřích rozměrů. I malá smuteční kytice do ruky, kterou položíte k rakvi, vyjádří vaše pocity.

Kde objednat smuteční kytice

Pohřební ústav zajišťuje veškeré smuteční vazby dle vašeho přání.

Květiny na rakev   Květiny na rakev převislé
Květiny na rakev Květiny na rakev převislé
Květiny na položení.jpg Květiny volně vázané.jpg
Květiny na položení Květiny volně vázané
Smuteční věnce.jpg Exkluzivní smuteční květiny.jpg
Smuteční věnce Exkluzivní smuteční květiny
Květinová aranžmá.jpg Aranžmá na míru.jpg 
Květinová aranžmá Aranžmá na míru


Ve všech našich kancelářích jsou samozřejmě k dispozici barevné katalogy, podle kterých můžete vybrat takové vazby, které se vám budou nejvíce líbit.

Jaké jsou ceny smutečních kytic

Ceny květin na pohřeb se liší v závislosti na jejich velikosti, stejně jako typu květin a jejich počtu. Malá květina do ruky bude samozřejmě levnější než velká vazba či celý věnec. Obecně se ceny pohybují od několika stokorun za květiny do ruky, až po několik tisíc za velké věnce a exkluzivní smuteční vazby. U netradičních vazeb také záleží, jak náročné je jejich zhotovení. Nabídnout vám můžeme třeba vazbu ve tvaru srdce nebo kříže, případně jakékoliv vazby na přání s individuálně dohodnutou cenou.

Stuhy s nápisy na květiny

Samozřejmě u nás můžete objednat i stuhy s nápisy na smuteční kytice. Přímo v naší kanceláři si vyberete stuhy, které budete chtít, zvolíte typ písma i jeho barvu a sdělíte nám, co má být na stuhách napsáno. O zbytek už se postaráme. Necháme stuhy připravit a následně je použijeme do určených vazeb.


Pohřební služby